Wrócili z medalami i tytułami mistrzów Polski

2016-06-16 13:41:06(ost. akt: 2016-06-16 13:47:13)
Od 10 do 12 czerwca pięcioosobowa grupa sportowców z Gołdapi, wzięła udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Sanoku. Nasze miasto repreznetowali zawodnicy z klubów: Husaria Gołdap oraz Sekcja Walki Gołdap.
Zawodnicy startowali w formule semi contact. 15. Gołdapski Pułku Przeciwlotniczy reprezentowało trzech żołnierzy: Krystian Matyszczyk, Damian Szafran, Przemysław Rudzewicz. Sebastian Wiszniewski reprezentował 11. Pułk Artylerii Węgorzewo, natomiast Adam Chrzanowski Centrum Szkolenia Policji Legionowo. Wszyscy zawodnicy zajęli wysokie miejsca. Pierwsze miejsce w kategorii -84 zajął Damian Szafran, który zdobył również tytuł mistrza Polski, trzecie miejsce w kategorii wagowej +94 Przemysław Rudzewicz. Pierwsze miejsce oraz tytuł mistrza Polski w kategorii +94 zdobył Krystian Matyszczyk. Sebastian Wiszniewski w kategorii -89 zajął trzecie miejsce. Adam Chrzanowski w kategorii -94 zajął drugie miejsce w semi contact light oraz drugie miejsce w kick lihgt.