Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Piknik w strugach deszczu, niemożliwy?

2016-06-14 21:59:06 (ost. akt: 2016-06-14 22:12:30)

Autor zdjęcia: Archiwum SP2

Sobotni Piknik rodzinny przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi rozpoczął się w strugach deszczu. Z początku wydawało się, że nie uda się go uratować. Na szczęście, dzięki ludziom, którzy nie poddają się przeciwnościom i chcą pomagać, tak się nie stało.

Część oficjalną przeniesiono do sali gimnastycznej. Tu uczniowie klasy IIb i dziewczęta z klasy Vb zaprezentowali część artystyczną przygotowaną z myślą o leśnikach w ramach obchodów, już po raz czternasty, Dnia Leśnika w szkole.

Następnie nagrodzono laureatów konkursu literackiego i plastycznego. Po części oficjalnej uczestnicy pikniku mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji. Na scenie wystąpili uczniowie SP2 w Gołdapi, prezentując swoje talenty, sprzęt grający udostępniła i dobrym słowem wspierała wykonawców p. Barbara Nierwińska. Na maluchy czekał kartonowy plac budowy, który przygotowała p. Helena Galińska, a pieczę nad „budowniczymi” sprawowała p. Beata Kaczmar.

Na placu przy boisku, dzielnie na swoich posterunkach trwali: członkowie Stowarzyszenia „Szkoła pod lasem”: p. Iwona Cwinarowicz i p. Aneta Wyrostek, serwując gorące kiełbaski z grilla. Członkinie Stowarzyszenia „Żytkiejmska Struga” zarażały piknikowiczów optymizmem i serwowały im gorącą, pyszną grochówkę. Najdłuższa kolejka ustawiła się za pieczonymi na ogniu goframi ze swojskim dżemem.

Pogoda nie dopisała, ale ci, którzy przyszli się bawić, chcieli spędzić czas inaczej, na pewno nie żałują. Stowarzyszenie „Szkoła pod lasem”, dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom pikniku za przybycie i wspólną zabawę.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages