Wtorek, 22 maja 2018. Imieniny Emila, Neleny, Romy

Rodzinne święto gimnazjum

2016-06-10 10:29:42 (ost. akt: 2016-06-10 10:40:36)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Święto Szkoły w Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich miało w tym roku rodzinny charakter. Zgodnie z ideą XVIII Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny, do przygotowania święta zaangażowały się wszystkie środowiska szkolne: uczniowie, nauczyciele i rodzice. Problematyka rodzinna dominowała zarówno w treści tegorocznego święta, jak i w jego organizacji.

Uroczystość zainaugurowała Dyrektor Bożena Kalinowska wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Gimnazjum panią Edytą Lampard-Symko. Następnie wręczono uczniom nagrody za różnego rodzaju konkursy.

Głównym mottem części artystycznej naszej uroczystości były dylematy młodzieży i rola rodziców w ich rozwiązywaniu. Muzyczne punkty programu oprócz uczniów uświetniły występy ich rodziców – śpiewających, grających i tańczących.
Ostatnia część uroczystości, to prezentacja różnych działań i projektów podejmowanych przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły w ostatnim roku. Były więc projekty ekologiczne, lingwistyczne, profilaktyki uzależnień i in. Największe grono obserwatorów gromadziło się przy stołach z smaczną, zdrową żywnością, przygotowaną przez nauczycieli, rodziców i uczniów.

Przyjęta konwencja tegorocznej uroczystości sprawdziła się – wszyscy członkowie społeczności szkolnej aktywnie wzięli w niej udział. Był czas na sprawy ważne i poważne, był czas na uśmiech i zabawę. Cieszymy się, że mogliśmy wpisać się w obchody Dni Rodziny organizowane w naszym mieście i województwie.



Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages