Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Dawne gry i zabawy

2016-05-31 08:00:00 (ost. akt: 2016-05-30 23:38:44)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

..to temat przewodni spotkania rodziców i uczniów klasy IIb SP2 w Gołdapi, które odbyło się w środę 25 maja.

Wszyscy zebraliśmy się pod wiatą w Lesie Kumiecie. Zaczęło się od recytacji wierszy i śpiewania piosenek dla kochanych mam i tatusiów. W niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Później przyszła pora na drobny poczęstunek, czyli pieczone na ognisku kiełbaski. A po jedzeniu wreszcie nadszedł czas na zabawę.

Najpierw dość nieśmiało, korzystając z podpowiedzi rodziców, dzieci rysowały klasy i uczyły się w nie grać. Następnie łowiły ryby ... na magnes. Nie obyło się bez wyścigu kapsli! Tu było sporo emocji. Aby je trochę rozładować postanowiliśmy urządzić wyścigi w workach. Rodzice również chętnie się w nie ubrali! Przeciąganie liny, to kolejna zabawa, w której brały udział całe rodziny. Nie zabrakło też skoków przez długą skakankę i gry pt. „Wydaję wojnę” (brzmi groźnie, ale zupełnie taka nie jest!).

Spotkanie przebiegało w radosnej atmosferze. Mam nadzieję, że pokazało alternatywny sposób na spędzanie wolnego czasu aktywnie i z rodziną. Dzieci z rodzicami bawiły się świetnie i wcale nie chciały wracać do domów. Mam nadzieję, że jeszcze to powtórzymy:-)

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages