Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Zachowanie godne podziwu

2016-05-27 22:44:48 (ost. akt: 2016-05-27 22:47:55)

Autor zdjęcia: Kamil Boćwiński

Ludzka postawa w tak nieludzkim społeczeństwie

Jeżeli mogę, to pragnę się odnieść do pewnego artykułu na tej stronie, który mnie zaskoczył.
ten artykuł

Niestety, nie ma możliwości skomentowania go, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Jako, że mój charakter jest dość heroiczny, to postanowiłem stanąć za kimś, kto w wyniku takiej sytuacji jest bezbronny i stoi pod znakiem zapytania.

Jak wiadomo, człowiek uczy się przez całe życie, dochodzi do pewnych wniosków po błędach, wskutek których pozostawiły one piętno w jego życiu. Do niektórych rzeczy czasem ciężko jest dojść, w tym zrozumieć nasze postępowanie w pewnej sytuacji.

W tym oto artykule pierwszy raz spotkałem się z taką sytuacją, że mimo zachowania które było dość niebezpieczne, facet zrozumiał swój błąd. Widać, że jest honorowy i potrafi przeprosić za wyrządzone krzywdy, wyraził szczerą skruchę i myślę, że powinno to złagodzić karę wobec niego. Zwyczajnemu mężczyźnie byłoby to obojętne, co zrobił, takie teraz jest to nieludzkie społeczeństwo.

To wszystko pokazuje, że w tym przypadku nie tylko sumienie, ale i wrażliwe serce oraz godność wzięły ponad górę. Z mojej skromnej strony brawa dla tego Pana za okazanie szczerości, wrażliwości i męstwa. Myślę, że zasłużył na wybaczenie nie tylko ze strony Kościoła, ale i władzy.

Pozdrawiam, student psychologii.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: BocwinskiKamil

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages