Rominta Gołdap pokonała Olimpię Elbląg 1:0

2016-05-11 20:08:42(ost. akt: 2016-05-11 21:56:04)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

W środę w półfinale Pucharu Polski Tomasz Kamiński z Rominty Gołdap zdobył jedynego gola w meczu z Olimpią Elbląg na wagę zwycięstwa i gry w finale wojewódzkiego Pucharu Polski 26 maja. Gratulujemy!
Mecz był bardzo emocjonujący, zwłaszcza druga połowa kosztowała oba zespoły sporo wysiłku. Sędzia pokazał aż osiem żółtych kartek. Gola na miarę finału strzelił Tomasz Kamiński w 25. minucie.
Obrazek w tresci

Warto dodać, że oba zespoły grają w III lidze. Olimpia jest liderem, a Rominta zajmuje 12. miejsce w tabeli.

W drugim półfinale Tęcza Biskupiec pokonała Huragan Morąg 2:0.

Finał pomiędzy Tęczą Biskupiec i Romintą Gołdap odbędzie się 26 maja w Lidzbarku Warmińskim.