Piątek, 15 grudnia 2017. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Laureaci konkursu plastycznego nagrodzeni

2016-05-06 14:05:09 (ost. akt: 2016-05-06 14:15:16)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

6 maja w siedzibie komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Gołdapi odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom eliminacji powiatowych XVIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem: „W trosce o nasze bezpieczeństwo”.

Laureatami konkursu zostali i nagrody z rąk starosty gołdapskiego Andrzeja Ciołka oraz komendanta powiatowego PSP w Gołdapi Krzysztofa Giedrojcia otrzymali:

Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:
I miejsce – Emmanuel Karniłowicz- Szkoła „SALOMON” w Gołdapi
II miejsce – Krzysztof Bil – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
III miejsce – Zuzanna Kulewicz – Szkoła Podstawowa w Lisach
wyróżnienie – Adam Kilon – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
wyróżnienie – Anna Czerniak – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

Uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
I miejsce – Hanna Kilon- Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
II miejsce – Paweł Łogwinowicz- Szkoła Podstawowa w Lisach
III miejsce – Maja Bekier- Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
wyróżnienie – Mariusz Stachniewicz – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
wyróżnienie – Wiktoria Olszewska – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

Uczniowie gimnazjum:
I miejsce – Agata Sawicka- Gimnazjum w Dubeninkach
II miejsce – Zuzanna Radzewicz- Gimnazjum w Dubeninkach
III miejsce – Gabriela Dubicka – Gimnazjum w Dubeninkach

Uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (do 18 roku życia):
I miejsce – Ewa Sobolewska – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
II miejsce – Kamila Lüdtke – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi
III miejsce – Elżbieta Sadowska – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Miło nam poinformować, że na etapie wojewódzkim konkursu doceniono prace dzieci z naszego powiatu, a mianowicie:

Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych:
I miejsce Anna Czerniak – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach
IV miejsce Emmanuel Karniłowicz – Szkoła „Salomon” w Gołdapi

Uczniowie klas 4-6 szkół podstawowych:
II miejsce Hanna Kilon – Szkoła Podstawowa w Żytkiejmach

Uczniowie i wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (do 18 roku życia):
I miejsce Kamila Lüdtke – Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Gołdapi

Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie centralnym konkursu.

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages