środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Szukamy książęcej pary z powiatu gołdapskiego

2016-04-27 18:47:37 (ost. akt: 2016-04-28 09:16:46)

Udział w plebiscycie Mały Książę i Mała Księżniczka 2016 to nie tylko świetna zabawa, ale też pamiątka na całe życie. Dzieci już po raz jedenasty mają okazję powalczyć o te tytuły i nagrody. Czekamy na zgłoszenia.

Rozpoczęliśmy plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę dla dzieci do lat 10. Plebiscyt potrwa do 24 maja 2016 roku. Zostanie przeprowadzony w 18 powiatach. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016.

Przyznane zostaną też tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 10 lat, zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail: goldap@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat; zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu; akceptację postanowień regulaminu; imię i nazwisko rodzica/opiekuna; numer telefonu do kontaktu.

Zdjęcia zwycięskiej pary opublikujemy na 1 stronie tygodnika.


Aktualny Ranking Dziewczynki


Aktualny Ranking Chłopcy
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages