Sportowy weekend z Jaćwingami Gołdap

2016-04-07 10:57:10(ost. akt: 2016-04-07 11:18:32)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

2 kwietnia na hali OSiR w Gołdapi zawodnicy UKS Jaćwingowie Gołdap zmierzyli się w rozgrywkach III ligowych z zespołem MOKS Słoneczny Stok Białystok.
Pierwsza połowa nie układała się po myśli gospodarzy, jednak po przerwie to gołdapianie dominowali na boisku, wygrywając całe spotkanie 31-24.

Był to jedyny w tej rundzie mecz ligowy, jaki zawodnicy z Gołdapi rozegrali u siebie.

Z kolei 3 kwietnia to gołdapscy młodzicy, wzmocnieni zawodnikami z zaprzyjaźnionego klubu MLKS Czarni Granit Olecko, pełnili rolę gospodarzy w turnieju zorganizowanym w ramach Podlaskiej Ligi Młodzika.
Obrazek w tresci

W związku z nieobecnością zespołu z Dąbrowy Białostockiej odbył się tylko jeden mecz z drużyną TS Siemiatycze.

Drużna gości odniosła zdecydowane zwycięstwo, jednak dla naszych młodych szczypiornistów była to kolejna lekcja i możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

W ramach turnieju odbyły się jeszcze dwa mecze sparingowe między dwiema wspomnianymi drużynami a juniorami młodszymi z naszego klubu.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając "Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie