Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Wielkanocny weekend w policyjnym areszcie

2016-03-29 11:07:19 (ost. akt: 2016-03-29 11:08:48)

W tegoroczne święta wielkanocne gołdapscy policjanci aż 19 razy podejmowali interwencje w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi awantur domowych. Pięć osób zostało zatrzymanych po tym jak agresywnie zachowywały się wobec domowników.

W długi weekend wielkanocny gołdapscy policjanci odizolowali od swoich rodzin pięciu awanturników. Wszyscy mężczyźni trzeźwieli w policyjnym areszcie.

Pierwszy nietrzeźwy awanturnik z 2 promilami alkoholu w organizmie do policyjnego aresztu trafił w sobotę 26 marca br. przed godz. 22. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pijanym i agresywnym mężczyźnie. Daniel K. wyzywał partnera matki, szarpał go i niszczył przedmioty domowego użytku.

Kilka godzin później do aresztu trafił 29-latek, który mając blisko 2 promile wszczął awanturę w domu swojej dziewczyny. Mężczyzna zakłócał spoczynek nocny domowników, był pobudzony i agresywny.

Kolejne zgłoszenie o awanturze domowej u rodziny zamieszkałej na terenie gminy Gołdap, funkcjonariusze otrzymali w niedzielę 27 marca br. po godzinie 20. Pomiędzy dwoma braćmi doszło do kłótni i bójki. Podczas interwencji obaj mężczyźni byli agresywni i nie reagowali na polecenia mundurowych do uspokojenia się. Zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Obaj mieli po blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Zatrzymaniem w areszcie zakończyły się również dwie interwencje przeprowadzone w świąteczny poniedziałek przez miejscowych funkcjonariuszy.
Około godz. 19:40 pijany Mariusz A. wszczął awanturę podczas której wyzywał partnerkę i szarpał córkę. Dziewczyna nie wytrzymała zachowania ojca i powiadomiła policjantów. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, miał prawie 3 promile alkoholu.

Podobna sytuacja miała miejsce dwie godziny później w jednym z gołdapskich mieszkań. Stefan S. był agresywny w stosunku do swojej żony i syna. Niestety, mężczyzna nawet w obecności policjantów nie uspokoił się, dlatego funkcjonariusze zatrzymali go w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

We wszystkich tych przypadkach, w których dochodzi do przemocy domowej  policjanci zainicjowali procedurę Niebieskiej Karty.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages