Piątek, 27 kwietnia 2018. Imieniny Sergiusza, Teofila, Zyty

Były zawodowy mistrz świata trenował gołdapskich zawodników

2016-03-28 21:16:14 (ost. akt: 2016-03-28 21:25:15)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Gołdapski klub kick-boxingu „Sekcja Walki” uczestniczył w seminarium treningowym z byłym zawodowym Mistrzem Świata federacji WKA i ISKA Marcinem Różalskim.

W marcu ubiegłego roku powstał pomysł założenia sekcji kick-boxingu w naszym mieście. Sekcję prowadzi Krystian Matyszczyk, na co dzień żołnierz 15. Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego. Aby podnieść technikę walki zawodników uczęszczających na zajęcia, założyciel i jednocześnie instruktor zorganizował seminarium ze znakomitym zawodnikiem i trenerem sztuk walki. Marcin Różalski jest byłym zawodowym mistrzem świata federacji WKA i ISKA, mający za sobą również walki w federacji KSW.

W spotkaniu udział wzięło kilkanaście osób z Gołdapi i okolic. W treningu z mistrzem wzięły udział osoby interesujące się mieszanymi sztukami walk. Seminarium obejmowało tematykę Muay Tai oraz K1.
— Spotkanie z tak doświadczonym zawodnikiem i jak się okazało również znakomitym trenerem z pewnością zaprocentuje wzrostem umiejętności wszystkich uczestników seminarium — mówi Krystian Matyszczyk. — Z tego co wiem, trening podobał się uczestnikom. Mam nadzieję, że w tym roku zawita do nas kolejny znakomity zawodnik tego poziomu.
Chętni, którzy chcą zasilić „Sekcję Walki”, mogą przyjść na treningi, które odbywają się dwa raz w tygodniu (wtorki i czwartki godz. 17.30) w sali sportowej OHP w Gołdapi.
— Panie są również mile widziane — dodaje Krystian Matyszczyk.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gori #1963106 | 29 mar 2016 07:58

    Ze zdjęć Różal wydaje się bardzo sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Fajnie, że do nas przyjechał :)

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages