środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Gazeta „Po Sąsiedzku” na targach "Fasada" w Kaliningradzie

2016-03-24 15:56:41 (ost. akt: 2016-03-24 16:12:10)

W Kaliningradzie w centrum targowym Baltic Expo odbyły się targi branży budowlanej „Fasada”. To jedno z najważniejszych wydarzeń marketingowych w obwodzie kaliningradzkim. Nie zabrakło tam przedstawiciela gazety „Po Sąsiedzku”. Kolportowana tam gazeta spotkała się ze sporym zainteresowaniem.

W targach wzięło udział ponad 150 wystawców z obwodu kaliningradzkiego, Rosji, Litwy, Białorusi, Łotwy, Włoch oraz Polski. Ekspozycję obejrzało ponad 20 tysięcy osób. Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę artykułów związanych z branżą budowlaną. Wybór był imponujący. Pokazano materiały instalacyjne, stolarkę, wyposażenie wnętrz, systemy zabezpieczeń domów, akcesoria ogrodowe.

— Targi są potrzebne nie tylko biznesowi. Są też ważne dla mieszkańców Kaliningradu, ponieważ podnoszą naszą świadomość i edukują, jak prowadzi się biznes w innych krajach Europy. Kaliningardczycy są zainteresowani tym, co się dzieje w Polsce, dlatego gazeta "Po Sąsiedzku" jest przez nich chętnie czytana — powiedział nam Piotr Gricenko, dyrektor kompleksu wystawowego.

W związku z tym, co powiedział dyrektor 6 tysięcy egzemplarzy „Po Sąsiedzku” trafiło do uczestników i gości targów. Gazeta była też dostępna na stoisku kaliningradzkiego Wydziału Promocji i Handlu oraz na stojakach przy wejściu do centrum targowego.

– Cieszę się dużą frekwencją wystawców i osób zainteresowanych, które wzięły w targach – mówi Tomasz Miroński, redaktor naczelny „Po Sąsiedzku”. – Nasza gazeta może być pomostem współpracy między polskimi i kaliningradzkimi firmami budowlanymi. To wielka szansa, bo Rosjanie mają jeszcze wiele do zrobienia, jeśli chodzi o budowę infrastruktury sportowej przed Mundialem w Rosji w 2018 roku.

"Fasada" już za nami, a kompleks wystawowy Baltic Expo przygotował kolejne imprezy targowe. Wszystkie są doskonale znane mieszkańcom Kaliningradu. W kwietniu odbędą się: „Amber Balic” oraz „Jantur: Sport. Turystyka. Rekreacja”.

Pierwsze z nich zostaną poświęcona branży jubilerskiej, a w szczególności bursztynowi. Odbędą się od siódmego do dziewiątego kwietnia .

Dystrybucja "Po Sąsiedzku" na targach w Kaliningradzie:

"Jantur": Turystyka, sport, rekreacja – 07 - 09 kwietnia

„Rodzinny świat” (Towary dla kobiet w ciąży i dla dzieci. Produkty dla rodziców, artykuły gospodarstwa domowego, sport i rekreacja. Produkty zdrowotne dla rodzin) – 19 - 21 maja

Moda i kosmetyki, medycyna i kosmetologia – 15 - 17 września

Agrobiznes – 06 - 08 października

Edukacja i kariera (szkoły wyższe) – 20 - 22 października

Wszystko dla domu, hotelu i restauracji – 24 - 26 listopada

Targi Bożonarodzeniowe – 14-20 grudnia
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz, klikając "url=http://wm.pl/user/register/back/bartoszyce.wm.pl/redirect/profile] Tutaj [/url]". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages