Sportowe powitanie wiosny w gimnazjum

2016-03-22 12:36:13(ost. akt: 2016-03-22 12:38:58)

Autor zdjęcia: Archiwum gimnazjum

Dzień 21 marca czyli pierwszy dzień kalendarzowej wiosny odbył się na sportowo. Rozegrany został turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi.
Do turnieju przystąpiło 14 drużyn (90 zawodników) ze wszystkich poziomów klas (po siedem drużyn dziewczęcych i chłopięcych). Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich w Gołdapi w klasyfikacji dziewcząt zdobył zespół pod nazwą „Batmanki” (I b,c,e,g). II miejsce zajęły „Beseski” (IIIc), a III miejsce „Tabisiowe” (IIIef).
W klasyfikacji chłopców puchar zdobyli „Sowa Team” (IIef). II miejsce zajęli „FC Raki” (IIIefg), a III miejsce „Zapora Team” (Ib).

Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży gimnazjalnej, zarówno jako kibiców, jak i zawodników. Turniej przygotowały uczennice Julia Grzymkowska, Basia Augustynowicz, Sara Rozmysłowska pod kierunkiem pani Bożeny Tabiś.