Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Akcja e-motywacja - „Razem możemy więcej”

2016-03-18 07:00:00 (ost. akt: 2016-03-17 14:56:07)

Podczas środowego popołudnia słuchacze gołdapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku mogli uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z cyklu Akcja e-motywacja pt. „Razem możemy więcej”.

Spotkanie miało uświadomić uczestnikom webinarium jak ważna jest rola pojedynczej osoby w pracy zespołowej, pokazać, że w działaniu grupy tkwi niesamowity potencjał i uświadomić, że warto jest współpracować.

Gościem specjalnym minionego spotkania – była Emilia Krakowska – aktorka filmowa i teatralna, znana z roli Jagny w ekranizacji Chłopów Jana Rybkowskiego, związana przez całe życie zawodowe z warszawskimi teatrami: Powszechnym, Narodowym, Współczesnym i Rozmaitości.

Spotkanie rozpoczął pan Tomasz Kozłowski, opowiadając o tym, jak ważna jest inicjatywa pojedynczej osoby, jej chęć angażowania się w pomysły grupowe, chęć współpracy i realizowania założonych celów. Podkreślał, że wspólna praca daje możliwość osiągnięcia dużo lepszych rezultatów przy mniejszym nakładzie zasobów, jednocześnie zwracał uwagę na rolę jednostki i jej umiejętności. Mówił o tym, że różnice charakteru, wychowania, sposobu bycia powinny łączyć a nie dzielić, że ważna jest również wiara we własne umiejętności i możliwości.

Oby przynajmniej części ze zgromadzonych na spotkaniu 18 osób udzielił się dobry nastrój i żywiołowość pani Emilii, która jest doskonałym przykładem na to, że nie zależnie od wieku powinniśmy cieszyć się każdym dniem i realizować swoje pasje.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages