Czwartek, 19 stycznia 2017. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

X Memoriał Bernarda Zackiewicza w Gołdapi. ZDJĘCIA i WYNIKI

2016-02-22 13:23:20 (ost. akt: 2016-02-22 13:51:25)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

21 lutego 39 zawodników walczyło w jubileuszowym X Memoriale Bernarda Zackiewicza.

Tenisiści grali w pięciu kategoriach, w tym "gołdapska", w której triumfował Grzegorz Wesołowski.
W pozostałych kategoriach najlepiej wśród gołdapian spisał się Damian Wesołowski (szkoły ponadgimnazjalne), który zajął 1. lokatę.

Miejsce na podium wywalczyła także Wiktoria Żamojtuk (3. wśród uczennic szkół podstawowych).

Sędzią głównym turnieju był Zbigniew Bobryk.

Więcej o turnieju w Kurierze Gołdapski, 25 lutego.

Szkoły podstawowe
dziewczęta: 1. Gabriela Ziarko (Ełk). 2. Maria Skarżyńska (Pisanica). 3. Wiktoria Żamojtuk (Gołdap). 4. Angelika Rozmysłowska (Gołdap);

chłopcy: 1. Arkadiusz Kucharski (Pisanica). 2. Marcel Rutkowski (Pisanica). 3. Mikołaj Malinowski (Ełk). 4. Kacper Malinowski (Pisanica). 3-6. Dominik Markowski (Pisanica). 5-6. Dawid Chilicki (Gołdap). 7-8. Dominik Święcki (Gołdap). 7-8. Damian Jarzyna (Gołdap). 9-12. Igor Bobrowski (Słobódka). 9-12. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap). 9-12. Hubert Wybranowski (Ełk). 9-12. Micjał Malinowski (Gołdap).

Szkoły ponadgimnazjalne
dziewczęta: 1. Aleksandra Szymelewicz (Słobódka). 2. Gabriela Ziarko (Ełk). 3. Maria Skarżyńska (Pisanica);

chłopcy: 1. Damian Wesołowski (Gołdap). 2. Damian Domalewski (Słobódka). 3. Piotr Aksinowicz (Słobódka). 4. Kacper Misiun (Gołdap). 5-6. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap). 5-6. Daniel Szałaj (Ełk).

Weterani
1. Stanisław Malinowski (Ełk). 2. Michał Bronakowski (Białobrzegi). 3. Andrzej Karniej (Olecko). 4. Bogdan Wikarski (Gołdap). 5-6. Marek Ostromecki (Ciechanów). 5-6. Marek Różycki (Gołdap). 7. Grzegorz Wesołowski (Gołdap).

Open
1. Piotr Paul (Białobrzegi). 2. Michał Bronakowski (Białobrzegi). 3. Stanisław Malinowski (Ełk). 4. Grzegorz Wesołowski (Gołdap). 5-6. Paweł Szmil (Mława). 5-6. Wojciech Omilian (Olecko). 7-8. Marek Różycki (Gołdap). 7-8. Andrzej Karniej (Olecko). 9-12. Arkadiusz Kucharski (Pisanica). 9-12. Bogdan Wikarski (Gołdap). 9-12. Marcin Kasprzycki (Ciechanów). 9-12. Szymon Siłkowski (Białobrzegi). 13-16. Marek Ostromecki (Ciechanów). 13-16. Aleksandra Szymelewicz (Słobódka). 13-16. Grzegorz Kaszuba (Maków Mazowiecki). 13-16. Damian Domalewski (Słobódka). 17-24. Joanna Łuszczyńska (Olecko). 17-24. Kacper Malinowski (Pisanica). 17-24. Marcel Rutkowski (Pisanica). 17-24. Igor Bobrowski (Słobódka). 17-24. Mateusz Marcinkiewicz (Gołdap). 17-24. Daniel Komosiński (Białoszewo). 17-24. Dominika Miezianko (Olecko). 17-24. Dominik Markowski (Pisanica) 25. Piotr Aksinowicz (Słobódka).

"Gołdapska"
1. Grzegorz Wesołowski. 2. Kacper Misiun. 3. Marek Różycki. 4. Bogdan Wikarski. 5-6. Damian Wesołowski. 5-6. Dominik Święcki. 7-8. Damian Jarzyna. 7-8. Dawid Chilicki. 9-12. Angelika Rozmysłowska. 9-12. Michał Malinowski. 9-12. Mateusz Marcinkiewicz. 9-12. Wiktoria Żamojtuk.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages