Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Cztery powody, żeby odwiedzić „Karuzelę”

2016-02-22 08:12:21 (ost. akt: 2016-02-25 10:02:22) Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Mat. organizatora

Już tylko kilka dni dzieli nas od oficjalnego otwarcia Centrum Handlowego „Karuzela” w Gołdapi. Klienci, którzy przybędą do centrum 27 lutego o godz. 11:00 będą mogli wziąć udział w wielu przygotowanych z tej okazji atrakcjach.

Po pierwsze – konkurs, oczywiście z nagrodami. W dniu otwarcia „Karuzeli” hostessy, poza słodkimi upominkami, będą rozdawać gościom specjalne kupony. Wśród ich posiadaczy rozlosujemy wspaniałe nagrody w postaci sprzętu RTV i AGD, m.in. tablet, drukarkę, blender czy odkurzacz. Kupony konkursowe będzie można też otrzymać przy stoisku „Gazety Olsztyńskiej”.

Po drugie – gość specjalny. Nowo otwartą „Karuzelę” zaszczyci swoją obecnością słynny bokser Przemysław Opalach – mistrz świata federacji WBF w kategorii superśredniej. Dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcie z mistrzem, a także poćwiczyć z nim pierwsze ciosy – a nuż w gronie najmłodszych klientów będzie krył się przyszły bokser? Oczywiście nie zapominamy o dorosłych, którzy będą mieli okazję spróbować swoich sił na specjalnym siłomierzu.

Po trzecie – okazja do zadbania o swoje zdrowie. Kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie badały się mammografem, będą miały okazję to zrobić, ponieważ do gołdapskiej „Karuzeli” zawita mammobus. Zachęcamy wszystkie panie do wcześniejszej rejestracji pod numerem telefonu: 42 / 254 64 10 lub 517 544 004.

Po czwarte... wiele, wiele więcej! Klienci z pewnością ucieszą się z fotościanki, na której będą mogli sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia, a jeszcze bardziej ze... specjalnych cen i niespodzianek przygotowanych przez sklepy. Promocje przygotowały m.in. Media Expert, Martes Sport, CCC, TOP Market, Tania Apteka czy Chińskie Centrum.

Czy kogoś jeszcze trzeba namawiać? Widzimy się 27 lutego o 11:00 w Centrum Handlowym „Karuzela” – tego nie możecie przegapić!
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages