Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Zielone Ziomki z walentynką w lesie

2016-02-16 11:06:31 (ost. akt: 2016-02-16 11:18:49)

Autor zdjęcia: Archiwum SP3

Jak już od wielu lat i w tym roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi, zorganizowali akcję dokarmiania zwierzyny leśnej.

Koordynatorami akcji były Zielone Ziomki. Przez jeden tydzień gromadzona była różnorodna karma dla dzikich zwierząt. Udało się zebrać rekordową ilość paszy.

13 lutego Zielone Ziomki postanowiły sprawdzić, czy podobnie jak do płci męskiej gatunku ludzkiego, tak i do leśnych zwierzaków można trafić do serca przez żołądek.

W organizacji akcji niezawodne okazało się Koło Łowieckie „Granica”, które w pełni profesjonalnie zajęło się wywozem karmy i dowozem uczniów na karmowisko, czyli na leśną stołówkę.

Myśliwi dokarmiają zwierzęta systematycznie, aby zatrzymać je w lesie, by dla własnego bezpieczeństwa i bezpieczeństwa pól rolników nie poszukiwały pożywienia poza terenami leśnymi.

Myśliwi, zaskoczeni i jednocześnie zadowoleni z dużej ilości przywiezionej karmy, odwdzięczyli się zaproszeniem uczestników akcji na ognisko.

Czas walentynek to czas okazywania uczuć Zielone Ziomki spróbowały udowodnić, że nie tylko chodzi tu o uczucia międzyludzkie.
Zielone Ziomki
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages