Wtorek, 24 października 2017. Imieniny Arety, Marty, Marcina

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Gołdapskiego

2016-02-03 11:42:02 (ost. akt: 2016-02-03 11:46:32)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

31 stycznia w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Gołdapi odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Gołdapskiego. W turnieju udział wzięli również Rosjanie z Obwodu Kaliningradzkiego z miasta Gusiewa.

Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze, zakończyły się w późnych godzinach wieczornych. Dekoracji zawodników po zawodach dokonał starosta gołdapski Andrzej Ciołek. Na przełomie kwietnia i maja będzie okazja do rewanżu – odbędzie się V turniej o Puchar Starosty Gołdapskiego.

Wyniki:
– kategoria do 40 lat:
miejsce 1 – Piotr Paul – Białobrzegi
miejsce 2 – Szymon Siłkowski – Białobrzegi
miejsce 3 – Michał Bronakowski – Białobrzegi
miejsce 4 – Andrzej Karniej – Olecko
miejsce 5/6 – Łukasz Litwinko – Białobrzegi
miejsce 5/6 – Stanisław Gąsior – Kruklanki
miejsce 7/8 – Marek Różycki – Gołdap
miejsce 7/8 – Andrzej Aleksejew – Gusiew
miejsce 9/12 – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
miejsce 9/12 – Dariusz Dudziński – Węgorzewo
miejsce 9/12 – Michaił Popow – Gusiew
miejsce 9/12 – Bogdan Wikarski – Gołdap
miejsce 13/16 – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
miejsce 13/16 – Kamil Sowa – Gołdap
miejsce 13/16 – Damian Wesołowski – Gołdap
miejsce 13/16 – Robert Wieliczko – Gawliki Wielkie
miejsce 17/24 – Sławomir Zieliński – Kruklanki
miejsce 17/24 – Dawid Chilicki – Gołdap
miejsce 17/24 – Łukasz Kozyra – Suwałki
miejsce 17/24 – Leszek Siekaniec – Gawliki Wielkie
miejsce 17/24 – Rafał Waszkiewicz – Suwałki
miejsce 17/24 – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
miejsce 17/24 – Paweł Piekarz – Gawliki Wielkie
miejsce 17/24 – Damian Jarzyna – Gołdap
– kategoria powyżej 40 lat:
miejsce 1 – Michał Bronakowski – Białobrzegi
miejsce 2 – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
miejsce 3 – Andrzej Karniej – Olecko
miejsce 4 – Marek Różycki – Gołdap
miejsce 5/6 – Bogdan Wikarski – Gołdap
miejsce 5/6 – Stanisław Gąsior – Kruklanki
miejsce 7/8 – Bogdan Zieliński – Suwałki
miejsce 7/8 – Sławomir Zieliński – Kruklanki
miejsce 9/12 – Michaił Popow – Gusiew
miejsce 9/12 – Dariusz Dudziński – Węgorzewo
miejsce 9/12 – Andrzej Aleksejew – Gusiew
miejsce 9/12 – Robert Wieliczko – Gawliki Wielkie
– kategoria gra podwójna:
miejsce 1 – Marek Różycki/Bogdan Wikarski – Gołdap/Gołdap
miejsce 2 – Piotr Paul/Szymon Siłkowski – Białobrzegi/Białobrzegi
miejsce 3 – Wojciech Piotrowski/Michał Bronakowski – Białobrzegi/Białobrzegi
miejsce 4 – Michaił Popow/Andrzej Aleksejew – Gusiew/Gusiew
miejsce 5/6 – Rafał Waszkiewicz/Bogdan Zieliński – Suwałki/Suwałki
miejsce 5/6 – Kamil Sowa/Dariusz Dudziński – Gołdap/Węgorzewo
miejsce 7/8 – Damian Wesołowski/Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap/Gołdap
miejsce 7/8 – Sławomir Gąsior/Sławomir Zieliński – Kruklanki/Kruklanki
miejsce 9/12 – Damian Jarzyna/Dawid Chilicki – Gołdap/Gołdap

Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages