Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Czas na drugi etapu konkursu – negocjacje warunków współpracy między szpitalem i operatorem zewnętrznym

2016-01-20 11:42:30 (ost. akt: 2016-01-20 11:51:13)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

11 stycznia Komisja Konkursowa zakończyła ocenę jedynej oferty złożonej w drodze konkursu na wybór operatora zarządzającego GoldMedica spółka z o.o. w Gołdapi przez Grupę Nowy Szpital Spółka z o.o.

Oferta spełniła kryteria formalne. Złożył ją uprawniony podmiot zgodnie z wytycznymi Uchwały Zarządu Powiatu nr 25/2015 w sprawie ogłoszenia konkursu. Podczas I etapu konkursu przez komisję analizowane były koncepcje funkcjonowania spółki w zakresie kierunków rozwoju oraz w zakresie rozwiązań organizacyjno-ekonomicznych, mających na celu zbilansowanie, jak również udokumentowana działalność medyczna oferenta.

Ostateczne wyniki z prac Komisji Konkursowej złożonej z przedstawicieli Zarządu oraz osób związanych ze służbą zdrowia zostały przedłożone Zarządowi Powiatu podczas posiedzenia w dniu 19 stycznia. Komisja Konkursowa zarekomendowała Zarządowi Powiatu zakończenie I etapu postępowania i zakwalifikowanie oferenta do II etapu konkursu – negocjacji warunków współpracy.

Zarząd Powiatu w Gołdapi przychylił się rekomendacji. Zamierzeniem Zarządu Powiatu jest przygotowanie harmonogramu spotkań i poprowadzenia negocjacji przy udziale kancelarii prawnej. Przewidywane negocjacje potrwają do czasu uzyskania przez Zarząd Powiatu wymiernych korzyści z zawarcia umowy handlowej. Brak satysfakcjonujących ustaleń skutkować może przerwaniem konkursu, gdyż taką ewentualność przewiduje uchwała konkursowa w sprawie wyboru operatora zarządzającego.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages