Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Starosta na sesji Sejmiku

2016-01-04 11:21:56 (ost. akt: 2016-01-04 11:26:01)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

30 grudnia starosta gołdapski Andrzej Ciołek oraz sekretarz powiatu Marek Miros wzięli udział w XIII sesji Sejmiku Województwa Warmińsko – Mazurskiego, podczas której uroczyście pożegnano byłego wojewodę warmińsko-mazurskiego Mariana Podziewskiego oraz powitano obecnego wojewodę Artura Chojeckiego i wicewojewodę Sławomira Sadowskiego, życząc im sukcesów zawodowych i osobistych.

Wiceprzewodniczącym Sejmiku (za Artura Chojeckiego) został Patryk Kozłowski. Komendant Wojewódzki PSP Mirosław Rutecki (odchodzący w styczniu 2016r. na emeryturę) otrzymał z rąk Marszałka Gustawa Marka Brzezina Odznakę Honorową za Zasługi na Rzecz Województwa Warmińsko- Mazurskiego.
Starosta, sekretarz oraz były wojewoda gościli tego dnia w gabinecie wojewody warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego. Rozmawiano o współpracy sektora rządowego z administracją samorządową. Starosta zaprosił wojewodę do Gołdapi, wizyta nastąpi prawdopodobnie w styczniu.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages