Niedziela, 24 czerwca 2018. Imieniny Danuty, Jana, Janiny

Poszukiwany wpadł przez awanturę

2016-01-01 20:35:00 (ost. akt: 2016-01-01 20:37:26)

Gołdapscy policjanci zatrzymali 21-latka, który był poszukiwany przez olecki sąd. Mężczyzna wpadł podczas interwencji domowej, kiedy to pijany wszczął awanturę z domownikami.

Dzisiejszej nocy oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie miasta.

Na miejscu okazało się, że pijany 21-latek wszczął awanturę swojej rodzinie. Na wieść o tym , że jest poszukiwany próbował uciec oknem z pierwszego piętra. Mateusz C. był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olecku do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zamian za nieopłacone grzywny. Po wytrzeźwieniu mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Za przemoc w rodzinie odpowie 52-letni Zdzisław L. Mężczyzna, będąc pod działaniem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał kobietę, szarpał, popychał i groził pozbawieniem życia.

Niszczył przedmioty domowego użytku, ciągle niepokoił kobietę, zakłócał jej spoczynek nocny, a także groził, że zabije. Po kolejnej awanturze pokrzywdzona nie wytrzymała i zdecydowała się o wszystkim powiadomić policjantów.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił gołdapskim policjantom wnioskować do prokuratora, by ten zastosował wobec mężczyzny środki zapobiegawcze.

Wczoraj Prokurator Rejonowy w Olecku przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Ponadto Zdzisław L. musiał natychmiast wyprowadzić się z domu na kilka miesięcy. Nie ma też prawa zbliżać się do żony ani się z nią kontaktować. Za znęcanie się nad żoną grozi mu do 5 lat więzienia.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages