Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Nietypowe seminarium w Gołdapi

2015-12-25 16:40:38 (ost. akt: 2015-12-25 16:45:48)

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Choć na treningowych deskach gołdapskiej Husarii króluje przeważnie boks i kick-boxing, to przerywnikiem od tego wszystkiego i doskonałą okazją do rozszerzenia wachlarza umiejętności było ostatnie seminarium, które poprowadził 18.12.2015. utytułowany i utalentowany trener sztuk walki - Adrian Mikulewicz.

Adrian Mikulewicz - sztuki walki trenuje od 1992 roku. Początkowo było to karate pod okiem trenera Piotra Pietnoczka, a następnie kempo tai jutsu i Kem Vo Combat u Andrzeja Gordziewicza, a w póżniejszym czasie u Shihana Ryszarda Jóźwiaka. Posiada tytuł instruktora rekreacji ruchowej ze specjalizacją samoobrona i instruktor sportu.

W 2006 r. założył własną szkołę kempo tai jutsu w Pozezdrzu. W związku z dużym zainteresowaniem sztukami walki, działalność klubu rozwinęła się o następne szkoły w Giżycku, Kruklankach i Węgorzewie.

Wychował 3 czarne pasy i kilku instruktorów. Jego zawodnicy walczyli na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata w różnych sztukach i stylach walki. Zawodowo pracuje w giżyckim Areszcie Śledczym, reprezentując go na mistrzostwach z technik interwencyjnych i samoobrony.

W 2015 r. zdał egzamin na stopień 4 Dan wkempo tai jutsu i 5 Dan w Kem Vo Combat. W listopadzie 2015 r. wywalczył złoty medal na Mistrzostwach Świata w sport jujitsu w wadze ciężkiej [35+] oraz tytuł wicemistrza świata w realistycznej samoobronie.
Damian Szafran
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages