Sobota, 21 kwietnia 2018. Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Problemów nie zapijaj! Spróbuj je rozwiązać!

2015-12-14 09:43:58 (ost. akt: 2015-12-14 09:55:22)

Autor zdjęcia: Archiwum biblioteki

W Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej uroczyście zakończono program pt. „Problemów nie zapijaj! Spróbuj je rozwiązać!

Całość prowadziła Jadwiga Święcka, natomiast prezentację multimedialną podsumowującą pięć miesięcy pracy nad programem przedstawiła Agnieszka Stańczak. Druga część uroczystości należała już do zdolnej gimnazjalnej młodzieży. Jednym z wielu punktów naszego programu były bowiem konkursy, adresowane właśnie do uczniów Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich: konkurs na pracę literacką poświęconą uzależnieniom oraz konkurs na hasło o dopalaczach. Zwyciężczynią konkursu na hasło o dopalaczach została uczennica klasy 1g Julia Karwel. Już niedługo jej mądre „Wolę bycie od niebycia, wyrzucam dopalacze z użycia!” będzie obecne na plakatach w wielu lokalnych instytucjach.

W konkursie wyróżniono także 11 innych haseł, autorstwa Miłosza Januszkiewicza, Anny Olbryś, Michała Olszewskiego, Julii Karwel (inne hasło), Bernarda Buczyńskiego, Karola Siemieniuka, Kacpra Kudosza, Adama Rakowskiego, Julii Grzymkowskiej, Kamili Świąder i Mieszka Kowalskiego. Z kolei w konkursie literackim 1. miejsce zajęły Sonia Becz i Aleksandra Prokopczuk, miejsce 2. przypadło Kamili Czaplickiej i Beacie Koloszewskiej, miejsce 3. - Rozalii Dziekońskiej i Katarzynie Ziętek, natomiast miejsce 4. - Patrykowi Grudzińskiemu. Zwyciężczynie zaprezentowały swoje teksty publiczności: Sonia Becz przeczytała list (adresowany do nałogu), natomiast Alaksandra Propkopczyk wyrecytowała swój wiersz. Wyróżniono ponadto następujące osoby: Alicję Wysocką, Kingę Mentel, Patrycję Oszkinis i Annę Stepanik.

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy. Wręczyłyśmy też podziękowania osobom, na których pomoc i wsparcie mogłyśmy liczyć w trakcie realizacji programu. Na koniec zaprosiłyśmy gości do obejrzenia wystawy podsumowującej projekt. Dziękujemy wszystkim uczestnikom: dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym - za ich twórczą pracę, za zaangażowanie oraz za wiarę w powodzenie naszego programu.
Agnieszka Stańczak i Jadwiga ŚwięckaCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages