Poniedziałek, 25 września 2017. Imieniny Aureli, Kamila, Kleofasa

Turniej o puchar burmistrza Gołdapi

2015-12-02 15:21:22 (ost. akt: 2015-12-02 15:23:24)

W Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gołdapi odbył się V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Gołdapi.

Za zasługi w rozwoju tenisa stołowego w Gminie Gołdap zarząd klubu UKS Jantar Gołdap uhonorował statuetkami Marka Różyckiego, Bogdana Wikarskiego, Grzegorza Wesołowkiego. Uroczystego wręczenia dokonał Burmistrz Gołdapi Tomasz Luto oraz Bogusław Jejer, prezes Klubu UKS Jantar.

Rywalizacja przebiegała w miłej sportowej atmosferze. Zagrało 77 zawodników i zawodniczek z Gołdapi, Starego Folwarku, Pisanicy, Lis, Olecka, Dubeninek, Słobódki, Suwałk, Grabowa, Grajewa, Białobrzeg, Augustowa, Krasnopola, Rajgrodu oraz Gusiewa-Rosja.

Wyniki:

- kategoria szkoły podstawowe klasy I-III – dziewczęta:
miejsce 1 – Natalia Suchocka – Stary Folwark
miejsce 2 – Maria Skarżyńska – Pisanica
miejsce 3 – Alicja Krynicka – Pisanica
- kategoria szkoły podstawowe klasy I-III – chłopcy:
miejsce 1 – Dawid Chilicki – SP-2 Gołdap
miejsce 2 – Mateusz Marcinkiewicz – SP-2 Gołdap
- kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI – dziewczęta:
miejsce 1 – Maria Skarżyńska – Pisanica
miejsce 2 – Julia Zdancewicz – SP-2 Gołdap
miejsce 3 – Wiktoria Żamojtuk – SP -2 Gołdap
miejsce 4 – Angelika Rozmysłowska – SP -2 Gołdap
miejsce 5 – Oliwia Bagińska – SP -2 Gołdap
- kategoria szkoły podstawowe klasy IV-VI – chłopcy:
miejsce 1 – Arkadiusz Kucharski – Pisanica
miejsce 2 – Kacper Malinowski – Pisanica
miejsce 3 – Marcel Rutkowski – Pisanica
- kategoria szkoły gimnazjalne – dziewczęta:
miejsce 1 – Joanna Łuszczyńska – Olecko
miejsce 2 – Dominika Miezianko – Olecko
miejsce 3 – Katarzyna Ołów – Dubeninki
- kategoria szkoły gimnazjalne – chłopcy:
miejsce 1 – Arkadiusz Kucharski – Pisanica
miejsce 2 – Piotr Aksinowicz – Słobódka
miejsce 3 – Kamil Bagan – Suwałki
- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta:
miejsce 1 – Joanna Łuszczyńska – Olecko
miejsce 2 – Dominika Miezianko – Olecko
miejsce 3 – Aleksandra Szymelewicz – Słobódka
- kategoria szkoły ponadgimnazjalne – chłopcy:
miejsce 1 – Damian Domalewski – Słobódka
miejsce 2 – Jakub Barszczewski – Słobódka
miejsce 3 – Mateusz Bućkun – Grabowo
- kategoria open:
miejsce 1 – Marek Krymski – Grajewo
miejsce 2 – Grzegorz Wesołowski – UKS Jantar Gołdap
miejsce 3 – Tyberiusz Królewicz – Rajgród
miejsce 4 – Szymon Siłkowski – Białobrzegi
miejsce 5 – Andrzej Karniej – Olecko
miejsce 6 – Tadeusz Omelianiuk – Augustów
- kategoria „Gołdapiak”:
miejsce 1 – Grzegorz Wesołowski – UKS Jantar Gołdap
miejsce 2 – Marek Różycki – UKS Jantar Gołdap
miejsce 3 – Bogdan Wikarski – UKS Jantar Gołdap
miejsce 4 – Kacper Misiun – Gimnazjum Gołdap/UKS Jantar Gołdap
miejsce 5 – Radosław Ulewicz – LO Gołdap
miejsce 6 – Michał Franczak – Gołdap
miejsce 7 – Damian Wesołowski – Gimnazjum Gołdap/UKS Jantar Gołdap
miejsce 8 – Marzena Zarzecka – Lisy
- kategoria gra podwójna:
miejsce 1 – Tadeusz Omelianiuk/Szymon Siłkowski - Augustów/Białobrzegi
miejsce 2 – Marek Krymski/Tyberiusz Królewicz - Grajewo/Rajgród
miejsce 3 – Janusz Orłów/Kazimierz Żyliński - Krasnopol/Suwałki
miejsce 4 – Andrzej Karniej/Kamil Bagan - Olecko/Suwałki
miejsce 5 – Grzegorz Wesołowski/Marek Różycki - Gołdap/Gołdap
miejsce 6 – Piotr Aksinowicz/Damian Domalewski - Słobódka/Słobódka
miejsce 7 – Kamil Kozłowski/Jakub Barszczewski - Słobódka/Słobódka
miejsce 8 – Witali Aleksejew/Michaił Popow - Gusiew/Gusiew (Rosja)





Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages