Piątek, 22 czerwca 2018. Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Finał konkursu „Ochrona przyrody w powiecie gołdapskim”

2015-11-03 11:09:31 (ost. akt: 2015-11-03 12:16:57)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

30 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi odbył się finał trzeciej edycji konkursu „Ochrona przyrody w powiecie gołdapskim” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Gołdapi.

Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony w dniu 23 października w 9 szkołach podstawowych naszego powiatu. W czterech szkołach konieczne było przeprowadzenie dogrywek, w rezultacie których spośród 100 uczestników wyłoniono po 3 najlepszych uczniów z każdej szkoły.

W finale wzięło udział 27 uczniów. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców konkursu. Miejsce pierwsze zajął Kuba Śniczewski, miejsce drugie Jakub Sewioło – uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Gołdapi, a miejsce trzecie Szymon Gromko – uczeń Szkoły Podstawowej w Żytkiejmach.

Laureaci uhonorowani zostali przez starostę gołdapskiego Andrzeja Ciołka dyplomami i cennymi nagrodami rzeczowymi, a wszyscy uczestnicy finału otrzymali także nagrody i dyplomy. Specjalne podziękowania otrzymali również nauczyciele przygotowujący swoich podopiecznych. W przerwie konkursowych zmagań uczestnicy skorzystali ze słodkiego poczęstunku.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages