Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Październik miesiącem oszczędzania!

2015-10-30 22:30:01 (ost. akt: 2015-10-30 22:43:17)

Dziś w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Gołdapi odbyło się przedstawienie wystawione przez uczniów klasy IIb pod kierunkiem Anny Budzińskiej pt. „Szkolna Kasa Oszczędności uczy nas gospodarności”.

Uczniowie w humorystyczny sposób mówili o tym, co trzeba oszczędzać (np. prąd, wodę, pieniądze…) i o tym, na czym oszczędzać nie należy (m.in. słów dziękuję, przepraszam i proszę).

Po przedstawieniu dyrektor Stefan Piech i Jolanta Naumczyk z banku wręczyli nagrody laureatom konkursu na systematyczne oszczędzanie.

Mamy nadzieję, że w kolejnych konkursach weźmie udział jeszcze więcej dzieci. Wszyscy wiemy, że oszczędzanie pozwala na spełnianie marzeń. I tego Wam życzymy!
Opiekunki SKO


Przypominamy, że tylko do północy w sobotę mamy czas na głosowanie na nasz blog SKO. Prosimy o głosy. Można głosować raz na godzinę.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages