Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Wojewoda gościem w starostwie

2015-10-21 13:58:54 (ost. akt: 2015-10-21 19:31:50)

Autor zdjęcia: Archiwum starostwa

19 października gościł w Gołdapi wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski. Tuż przed rozpoczęciem obrad XV sesji Rady Powiatu wojewoda odznaczył honorową odznaką Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Zasłużony dla Rolnictwa” Krzysztofa Klausa, zasłużonego rolnika z naszego powiatu.

Obecność wojewody była też okazją do złożenia podziękowań osobom najbardziej zaangażowanym w realizację projektu „On, ty i ja na tej samej drodze – III edycja”.

Doceniając działania asp. szt. Marty Andruczyk, pomysłodawczyni projektu, starosta gołdapski Andrzej Ciołek uhonorował ją medalem „Za zasługi dla Powiatu Gołdapskiego”. Dzięki kolejnym edycjom projektu możliwy był zakup specjalistycznego sprzętu, m.in. przenośnego alkometru, zestawów ratownictwa medycznego czy fantomów do nauki prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

W związku z realizacją projektu Starostwo Powiatowe w Gołdapi zakupiło 10 latarek ręcznych wraz z kaburą, czerwoną nakładką sygnalizacyjną i zestawem ładowarek o łącznej wartości blisko 4 tys. zł. Jest to profesjonalny sprzęt, który pomoże w realizacji codziennych czynności przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi.

Na zakończenie spotkania starosta gołdapski Andrzej Ciołek wręczył wojewodzie rzeźbę przedstawiającą Sierżanta Bobra – będącego maskotką warmińsko-mazurskiej policji, dziękując w ten sposób za zaangażowanie wojewody w poprawę bezpieczeństwa w naszym powiecie.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages