Juniorzy Rominty Gołdap w świetnej formie!

2015-10-13 14:20:52(ost. akt: 2015-10-13 14:38:56)

Autor zdjęcia: Zbyszek Konobrocki

Wysokie wygrane odnotowały w ostatni weekend drużyny juniorów młodszych i juniorów starszych MKS Rominta w Gołdapi.
Drużyna juniorów młodszych prowadzona przez Michała Mościńskiego pokonała w wyjazdowym spotkaniu KS Olimpię Miłki 8:1. Bramki strzelali Mateusz Piniaga (3), Szymon Kokocki (3), Gabryś Bukowski i Daniel Górski.

WYNIKI 7. KOLEJKI
Mazur Wydminy - Vęgoria Węgorzewo 3:1
Mazur Pisz - Start Kruklanki 4:4
Pojezierze Prostki - MKS Ełk 1:4
Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko 13:1
Olimpia Gmina Miłki - Rominta Gołdap 1:8

W spotkaniu juniorów starszych pomiędzy drużynami MKS Rominta Gołdap – GKS Granica Bezledy nie doszło do niespodzianki. Drużyna Zbyszka Konobrockiego pewnie wygrała spotkanie, pokonując gości 11:1 i umocniła swoją pozycję w tabeli.

Strzelanie rozpoczął już w 2. minucie Kamil Kowalewicz, który ładnym strzałem pokonał bramkarza gości. Kolejna bramka padała w 23. minucie. Po dobrym dośrodkowaniu bramkę po strzale głową zdobył Hubert Miazek. Po trzecim trafieniu dla Rominty przez Mateusza Kułaka w 33. minucie, bramkę po precyzyjnym strzale w dolny róg zza pola karnego w 40. minucie zdobył zawodnik gości i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Od początku drugiej połowy zawodnicy Rominty wrócili do dobrej, zespołowej gry, której momentami brakowało w pierwszej połowie, efektem była piąta bramka w 55. minucie. Po zmianach zawodników w drugiej połowie spotkania z dobrej strony zaprezentowali się Marcin Knych, Patryk Ścipiń oraz Bartek Mogilnicki — relacjonuje trener Zbyszek Konobrocki.

Bramki dla Rominty strzelali: K. Kowalewicz, M. Kułak (3), M. Knych, M. Knych (2), T. Kamiński, B. Rynkowski, B. Mogilnicki, H. Miazek.

Kolejne spotkanie również przed własną publicznością zawodnicy juniorów starszych rozegrają 18 października o godzinie 14, a przeciwnikiem będzie MKS Mrągowia Mrągowo.

Mrągowia Mrągowo - Czarni Olecko 7:0
Mazur Pisz - Granica Kętrzyn 1:1
Korsze - Znicz Biała Piska 3:1
Rominta Gołdap - GKS Granica Bezledy 11:1