Czwartek, 26 kwietnia 2018. Imieniny Marii, Marzeny, Ryszarda

Kurator oświaty w SP3 w Gołdapi

2015-10-09 14:04:16 (ost. akt: 2015-10-09 14:06:55)

Autor zdjęcia: Szkoła Podstawowa nr 3

6 października Szkołę Podstawową nr 3 odwiedziła Grażyna Przasnyska, Warmińsko-Mazurski Kurator Oświaty.

Po wstępnej rozmowie z dyrektorem szkoły kurator miała okazję przyjrzeć się warunkom funkcjonowania szkoły. Zwiedzała sale lekcyjne, salę gimnastyczną, salę konferencyjną, bibliotekę i stołówkę.

Następnie obserwowała dwie lekcje. W klasie 5c była to lekcja matematyki, którą prowadziła M. Żukowska. Podczas zajęć wykorzystano tablicę interaktywną, uczniowie wykazali się też sprawnością w korzystaniu z notebooków podczas rozwiązywania zadań.

Zajęcia w klasie 3b prowadziła Sylwia Kurpios-Sawicka, która zaprezentowała efekty realizowanej w tej klasie innowacji pedagogicznej - „W krainie głosek i liter.”

Na zakończenie wizyty kurator rozmawiała z przewodniczącym Rady Rodziców szkoły K. Jurewiczem oraz dyrekcją. Poruszane były tematy dotyczące min. udziału szkoły w programie Cyfrowa szkoła,współpracy szkoły z rodzicami, organizowania edukacji przedszkolnej, opieki świetlicowej oraz uczestnictwa dzieci w zajęciach dodatkowych organizowanych na terenie szkoły. Rozmawiano również o osiągnięciach sportowych uczniów.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: sp3

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages