Wtorek, 24 kwietnia 2018. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Pierwsze eliminacje "Warmia i Mazury Pływają"

2015-10-03 14:28:56 (ost. akt: 2015-10-04 10:21:42)

Autor zdjęcia: Anna Truchan

Aż 49 zawodników z powiatu gołdapskiego zgłosiło się do tegorocznej edycji „Warmia i Mazury Pływają 2015/2016”. W sobotę, w pierwszych eliminacjach udział wzięło 34 osoby.

"Warmia i Mazury Pływają" jest cyklem zawodów pływackich dla amatorów. Miejscem akcji są ośrodki basenowe w województwie warmińsko-mazurskim, w miejscowościach: Dobre Miasto, Iława, Gołdap, Olsztyn, Olecko, Ostróda.

Akcja składać się będzie z dziewięciu eliminacji rozgrywanych w wyżej wymienionych ośrodkach. Zakończy się zawodami finałowymi rozgrywanymi w miejscowości w której zostanie zmierzonych najwięcej czasów. Do finału będą zakwalifikowane osoby z najwyższą liczbą zdobytych punktów w czasie eliminacji.

Najlepsza trójka w każdej kategorii otrzymała dyplomy. Pierwsze miejsca nagrodzone były medalami. Po zakończeniu zawodów odbyło się losowanie nagród.

RAMKA
Wyniki:
1-6 lat dystans 12,5 m: dziewczęta; Ida Wojtas, Maria Osińska, Laura Kozłowska.
7-9 lat dystans 25 m: dziewczęta; Julia Milanowska, Zofia Naszkiewicz, Anna Waraksa; chłopcy: Marek Mossakowski, Jeremi Wojtas, Kacper Janik.
10-12 lat 25 m: dziewczęta: Marta Stepanik, Martyna Brodowska, Dominika Zaręba; chłopcy: Michał Banial, Adam Brodowski, Jakub Kliniewski.
13-14 lat dystans 50 m: dziewczęta: Patrycja Osińska, Kinga Mentel. chłopcy: Michał Tyszlak, Janusz Stepanik.
15-16 lat dystans 50 m: dziewczęta: Anna Stepanik (34,90). Chłopcy: Kacper Świtkiewicz
30-39 lat dystans 50 m: kobiety: Emilia Osińska; mężczyźni: Adam Kozłowski, Andrzej Leśniak.
50-59 lat dystans 50 m: mężczyźni: Hubert Wojtas.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages