Poniedziałek, 18 czerwca 2018. Imieniny Elżbiety, Marka, Pauli

Przyjdź na koncert, wesprzyj przyjaciół ze wschodu

2015-09-14 13:53:12 (ost. akt: 2015-09-14 13:54:10)

Zasłużona artystka Ukrainy, śpiewaczka Ołena Szyszkina, finalista telewizyjnego The Voice of Ukraine, Mykyta Obuszenko, muzyk Dawyd Kulinicz i wreszcie multiinstrumentalista i dziennikarz radiowy Jewhen Golcow – ich wszystkich zobaczymy i usłyszymy w Gołdapi 20 września (niedziela) podczas koncertu "Ukraina. Bitwa o Niepodległość".

To będzie niezwykłe wydarzenie, poświęcone tym, którzy bez chwili wytchnienia, narażając życie, stoją na straży wschodnich ukraińskich granic.

Wojna na Ukrainie trwa. Jak obecnie wygląda sytuacja w strefie wojennych działań? O tym dowiemy się podczas koncertu: w programie znalazła się bowiem także prezentacja multimedialna zawierająca najnowsze informacje na ten temat.

Na pomoc przyjaciołom ze wschodu atakowanym przez rosyjskich separatystów ruszyło wiele polskich miast organizując akcje charytatywne, zbiórki darów i pieniędzy, latem w wielu miejscach odbywały się kolonie dla dzieci ukraińskich żołnierzy.

Gołdap także nie pozostaje obojętna wobec tragedii rozgrywającej się na Ukrainie. Koncertowi Ukraina. Bitwa o Niepodległość towarzyszyć będzie kwesta. Zebrane środki zostaną przekazane oddziałowi straży granicznej w Triochizbence na wschodniej Ukrainie (strefa ATO) na zakup podstawowego wyposażenia strażników (m.in. apteczek taktycznych).

Zastrzyki przeciwbólowe, zestawy do tamowania krwi i dezynfekcji – każda z tych rzeczy może okazać się jedynym ratunkiem na wagę życia. Przyjdźcie. Pomóżcie.

Ukraina. Bitwa o Niepodległość
Dom Kultury w Gołdapi
Niedziela, 20 września, godzina 14.00
wstęp wolny
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages