Sobota, 26 maja 2018. Imieniny Eweliny, Jana, Pawła

Warmia i Mazury pływają w Gołdapi

2013-11-10 22:19:36 (ost. akt: 2013-11-10 22:32:21)

Autor zdjęcia: Ewa Świtkiewicz

9 listopada w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Hala-Basen odbyły się amatorskie zawody pływackie (drugie z ośmiu eliminacji) w ramach cyklu „Warmia i Mazury pływają”.

Na pływalni pojawiło się 31 zawodników (na 34 zgłoszonych). Organizatorzy zawodów dziękują rodzicom za zgłoszenie swoich pociech na zawody i spędzenie swojego wolnego czasu razem z nami.

Wszystkie zdjęcia i wyniki z sąsiednich miast (Dobre Miasto, Iława, Olecko, Olsztyn, Ostróda) oraz regulamin zawodów na stronie www.warmiaimazury.plywaja.pl

Wyniki zawodów:

kategoria 1, 6 lat i poniżej – 12,5m (kobiety)
1. Zofia Stepanik, czas 24,10
2. Agata Roczeń, 26.38
3. Maria Osińska, 45.05

kategoria 1, 6 lat i poniżej – 12,5m (mężczyźni)
1. Dominik Osiński, 24,54


kategoria 2, 7-9 lat – 25m (kobiety)
1. Julia Twardowska, 26,23
2. Marta Stepanik, 26,36
3. Amelia Eliza Święcka, 32,51
4. Zofia Naszkiewicz, 33,31


kategoria 2, 7-9 lat – 25m (mężczyźni)
1. Michał Banial, 22,52
2. Marek Mossakowski, 30,95
3. Szczep Dominik, 33,82


kategoria 3, 10-12 lat – 25m (kobiety)
1.Patrycja Osińska, 19,35
2. Maja Grudzińska, 23,72
3. Iza Tramp, 35,68


kategoria 3, 10-12 lat – 25m (mężczyźni)
1. Janusz Stepanik, 18,71
2. Mateusz Naszkiewicz, 26,60
3. Wiktor Wierzbicki, 28,38

kategoria 4, 13-14 lat – 50m (kobiety)
1. Gabriela Kisielewska, 37,91
2. Edyta Mazalewska, 38,18
3. Anna Stepanik, 41,76


kategoria 4, 13-14 lat – 50m (mężczyźni)
1. Kacper Daniel Świtkiewicz, 32,27
2. Artur Szczep, 40,64

kategoria 7, 20-29 lat – 50m (mężczyźni)
1. Paweł Tunkiewicz, czas 34,85

kategoria 8, 30-39 lat – 50m (kobiety)
1. Emilia Osińska, 44,79
2. Magdalena Twardowska, 1,32,89

kategoria 8, 30-39 lat – 50m (mężczyźni)
1. Sebastian Twardowski, 38,38
2. Grzegorz Roczeń , 58,04

kategoria 9, 40-49 lat – 50m (mężczyźni)
1. Marek Taudul, 31,10
2. Tomasz Grudziński, 35,05
3. Mariusz Mossakowski, 48,87

kategoria 11, 60 lat i powyżej – 50m (mężczyźni)
1. Romuald Taudul, czas 54,79

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages